Jesenný víkendový pobyt ako darček

Tipy na darčeky - Darčeky pre celú rodinu - Jesenný víkendový pobyt ako darček
Jesenný víkendový pobyt ako darček

Blíži sa jeseň a s ňou jesenná turistická sezóna. Príroda sa začne krásne sfarbovať a to je ideálny čas na príjemný jesenný predĺžený víkend. Ak chcete urobiť radosť svojim blízkym a prekvapiť ich nezvyčajným darčekom, zoberte ich na predĺžený víkend do hôr. Kde už môže byť krajší výlet ako v Terchovej. Priamo od hotela začínajú turistické chodníky do Malej Fatry, konkrétne do kaňonu Jánošíkové Diery. Ide o kombináciu skalného kaňonu s rebríkmi s množstvom vodopádov. Na výber sú rôzne trasy od nenáročných, ktoré sú vhodné aj pre rodiny s deťmi až po náročnejšie niekoľkohodinové okruhy pre zdatnejších turistov.

Ak ste v lete nestihli letnú dovolenku na Slovensku, a leto ste trávili v Chorvátsku alebo v niektorej inej prímorskej krajine, jeseň je čas, kedy sa môžete pozrieť na krasnú prírodu na Slovensku. Vyberte si z niekoľkých balíčkov víkendových pobytov a navštívte krásne Jánošíkové diery v Malej Fatre. Ak chcete víkendový pobyt niekomu darovať ako darčekový poukaz, pri rezervácií si zvoľte možnosť kúpiť ako darček.

Deti do 6 rokov majú v Hoteli Diery víkendový pobyt zdarma. Staršie deti do 15 rokov majú zvýhodnené ceny za pobyt už od 18 Eur za 2 noci v závislosti od sezóny. Navštívte náš hotel a presvedčte sa sami, že najlepšia dovolenka je na Slovensku.

,

Cena od: 44.00 Eur

Darček kúpite v internetovom obchode Víkendové pobyty

darček pre deti, darček pre mamu, darček pre manžela, darček pre manželku, darček pre priateľa, darček pre priateľku, dovolenka, víkendové pobyty,

Fotky darčekov


Lávová lampa

Lávové lampy sú vhodným darčekom pre celú rodinu...., detail

cena od: 14.00 Eur

Letná dovolenka na Slovensku - tip na darček

Prežite nádhernú letnú dovolenku v prekrásnom prostredí Jánošíkových dier v Národnom parku Malá Fatra. detail

cena od: 99.00 Eur

Novoročná lyžovačka

Darujte svojim najbližším originálny darček v podobe novoročnej lyžovačky. Viete si predstaviť krajšie..., detail

cena od: 189.00 Eur