Novoročná lyžovačka

Tipy na darčeky - Darčeky pre celú rodinu - Novoročná lyžovačka
Novoročná lyžovačka

Darujte svojim najbližším originálny darček v podobe novoročnej lyžovačky. Viete si predstaviť krajšie strávené prvé dni v roku ako na lyžiach v jednom z najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku? Hotel diery si opäť pripravil pobytové balíky ubytovania spolu s viac dňovým skipasom, ktoré si môžete rezervovať ako darčekový poukaz a ten niekomu darovať. Na výber sú balíky s ubytovaním na 4 alebo 5 nocí s 5 dňovým skipasom vo Vrátnej. V rámci balíka je poskytované ubytovanie spolu s raňajkami. Na ďalšie stravovanie je k dispozícií terchovské koliba, ktorá je súčasťou hotela.


Pre hotelových hostí je možnosť za poplatok 2Eur na osobu využiť hotelový skibus priamo do lyžiarskeho strediska Vrátnej a späť. Priamo v hoteli máte k dispozícii vlastnú úschovňu lyží a snowboardov. V rámci ubytovania je priamo pri hoteli parkovisko, ktoré máte tiež zadarmo. Rovnako zadarmo parkujete v lyžiarskom stredisku Vrátna. Naši hostia získavajú zľavu 20% na na požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje a skiservis.


Počas zimy sa v Terchovej konajú rôzne podujatia, ktorými si môžete spestriť Váš pobyt - od kolíbky do kolíbky, originálne terchovské večere, ľudové remeslá, fujarová škola, či Snežnicový pochod.


Vrátna je ideálne miesto aj pre rodiny s deťmi. V Hoteli Diery ubytovaní hostia získavajú jednu hodinu stráženia detí zadarmo a ďalšie so zľavou 20%. Priamo v lyžiarskom stredisku Vrátna Paseky je vlek určený špeciálne pre deti s nábehovým pásom súčasťou detského parku Kids Park. Ak máte po lyžovačke radi plávanie a saunovanie, priamo v Terchovej na Vašu návštevu čaká wellness centrum Terchovec.


Bližšie informácie o novoročnej lyžovačke a ďalších možnostiach pobytových balíkov počas zimnej dovolenky nájdete na webstránke hotela. Ak chcete pobyt rezervovať ako darček, nezabudnite pri rezervácií zaškrknúť túto voľbu - kúpiť ako darčekový poukaz.

,

Cena od: 189.00 Eur

Darček kúpite v internetovom obchode Novoročná lyžovačka vo Vrátnej

darček pre pár, darček pre priateľa, darček pre priateľku, pobytové balíky,

Fotky darčekov


Jesenný víkendový pobyt ako darček

Blíži sa jeseň a s ňou jesenná turistická sezóna. Príroda sa začne krásne sfarbovať a to je ideálny čas na príjemný..., detail

cena od: 44.00 Eur

Lávová lampa

Lávové lampy sú vhodným darčekom pre celú rodinu...., detail

cena od: 14.00 Eur

Letná dovolenka na Slovensku - tip na darček

Prežite nádhernú letnú dovolenku v prekrásnom prostredí Jánošíkových dier v Národnom parku Malá Fatra. detail

cena od: 99.00 Eur