Lyžovačka cez jarné prázdniny - pobyty so skipasom

Tipy na darčeky - Darčeky pre celú rodinu - Lyžovačka cez jarné prázdniny - pobyty so skipasom
Lyžovačka cez jarné prázdniny - pobyty so skipasom

Nestihli ste vianočnú alebo Silvestrovsku lyžovačku? Pripravte pre deti alebo Vášho partnera prekvapenie a darujte mu lyžovačku cez Jarné prázdniny. V prípade skorej rezervácie máte možnosť využiť akciovú ponuku a first minute zľavu na ubytovanie a a skipas.

 

Na výber sú balíky ubytovania s raňajkami a 5 dňovým skipasom. Ak chcete stráviť celé jarné prázdniny na horách, mohol by Vás zaujímať pobytový balík s ubytovaním na 7 nocí s raňajkami a 5 dňnovým skipasom vo Vrátnej. Ak chcete balík iba so 6 nocmi, žiaden problém, v Hoteli diery v Terchovej máte aj túto možnosť - ubytovanie na 6 nocí s raňajkami a 5 dňovým skipasom. Deti do 6 rokov majú ubytovanie zadarmo.

  • - ubytovanie na 7 nocí s raňajkami a 5 dňovým skipasom
  • - ubytovanie na 6 nocí s raňajkami a 5 dňovým skipasom


Výhodou je ubytovanie priamo v Terchovej s možnosťou využitia služby spoplatneného hotelového skibusu, teda pohodlnej dopravy priamo do lyžiarskeho strediska Vrátnej. Parkovanie pred hotelom ako aj v lyžiarskom stredisku Vrátna je pre hotelových hostí bez poplatku.


Vrátna spĺňa kritéria na výbornú lyžovačku aj pre náročného klienta. Nachádza sa tú až 17 km zjazdoviek, 15 vlekov, 1 lanovka a 1 kabínková lanovka s celkovou prepravnou kapacitou viac ako 10000 osôb za hodinu. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške od 600 až do 1709 metrov nad morom a je rozdelené medzi 4 lokality. Vrátna Paseky (600 – 990 mnm), Poludňový Grúň (945 – 1220 mnm), Chleb (740 – 1520 mnm) a Príslop (670 – 925 mnm). Podľa náročnosti zjazdovky možno rozdeliť na 4-5 ľahkých zjazdoviek, o stedne náročných a 4-5 náročných zjazdoviek. Nechýba umelé zasnežovanie a to až na takmer 8 km zjazdoviek.Pre deti je k dispozícii babysitting a detský park Kids Zone s nábehovým pásom vo Vrátnej Paseky.
Máte radi po lyžovačke wellness? Priamo v Terchovej sa nachádza novovybudované wellness centrum Terchovec s bazénom a saunami.


Ak chcete pobyt darovať ako darček pre svojich blízkych, vyplňte rezerváciu, vyberte si typo pobytu a pri rezervačnom formulári zaškrknite voľbu "kúpiť ako darčekový poukaz". Pre aktuálne ceny a ďalšie služby hotela navštívte webstránku v časti lyžovačka cez Jarné prázdniny.

,

Cena od: 189.00 Eur

Darček kúpite v internetovom obchode Hotel diery - ubytovanie v Terchovej

darček pre pár, pobytové balíky, ubytovanie,

Fotky darčekov


Jesenný víkendový pobyt ako darček

Blíži sa jeseň a s ňou jesenná turistická sezóna. Príroda sa začne krásne sfarbovať a to je ideálny čas na príjemný..., detail

cena od: 44.00 Eur

Lávová lampa

Lávové lampy sú vhodným darčekom pre celú rodinu...., detail

cena od: 14.00 Eur

Letná dovolenka na Slovensku - tip na darček

Prežite nádhernú letnú dovolenku v prekrásnom prostredí Jánošíkových dier v Národnom parku Malá Fatra. detail

cena od: 99.00 Eur

Novoročná lyžovačka

Darujte svojim najbližším originálny darček v podobe novoročnej lyžovačky. Viete si predstaviť krajšie..., detail

cena od: 189.00 Eur