Vianočný pobyt ako darček

Tipy na darčeky - Darčeky pre celú rodinu - Vianočný pobyt ako darček
Vianočný pobyt ako darček

Ďalší tip na darček v podobe pobytu na horách. Tento raz pre Vás pripravil Hotel Diery v Terchovej vianočný pobyt na 5 dní v termíne od 25.12.2012 - 29.21.2012. Pobyt môžete využiť na pohodovú vianočnú lyžovačku. Balík ubytovania v Hoteli Diery v Terchovej spolu s 5 dňovým skipasom v lyžiarskom stredisku Vrátna začína od 199 Eur pre dospelú osobu. Deti do 6 rokov majú ubytovanie zadarmo.

 

Ak sa rozhodnete pre zimnú turistiku, v Terchovej na Vás čakajú nádherné zasnežené a zamrznuté Jánošíkové diery, ktorých dolné Jánošíkové diery sú otvorené celoročne. Nádherné zamrznuté vodopády a krásne zasnežená príroda dotvorí príjemnú vianočnú atmosféru. Deti určite poteší Jasličková pobožnosť v Terchovskom kostole s veľmi pekným vyrezávaným Betlehémom.

Po dobrej lyžovačke alebo turistike na Vás čakajú domáce slovenské špeciality v Terchovskej Kolibe priamo pri Hoteli. Celý pobyt možno objednať ako darček pre niekoho blízkeho, prípadne pre celú rodinu. Stači ak pri rezervácii pobytu vyberiete možnosť objednať ako darček. Ak uvažujete aké vianočné darčeky darujete rodine pod stromček, vianočný pobyt na horách môže byť pekným prekvapením.

,

Cena od: 199.00 Eur

Darček kúpite v internetovom obchode Vianočný pobyt v Terchovej

darček pre manžela, darček pre manželku, darček pre priateľa, dovolenka, ubytovanie, víkendové pobyty,

Fotky darčekov


Jesenný víkendový pobyt ako darček

Blíži sa jeseň a s ňou jesenná turistická sezóna. Príroda sa začne krásne sfarbovať a to je ideálny čas na príjemný..., detail

cena od: 44.00 Eur

Lávová lampa

Lávové lampy sú vhodným darčekom pre celú rodinu...., detail

cena od: 14.00 Eur

Letná dovolenka na Slovensku - tip na darček

Prežite nádhernú letnú dovolenku v prekrásnom prostredí Jánošíkových dier v Národnom parku Malá Fatra. detail

cena od: 99.00 Eur